Yazarlar

Colleen Kessler

 Colleen Kessler


Colleen Kessler bir kaşif, mucit, eğitimci, kurucu ve üstün yetenekli ya da iki kat özel çocukların ihtiyaçlarının tutkulu bir savunucusudur. İlköğretim eğitiminde lisans diploması ve üstün yetenekli çocuk eğitiminde M.Ed. derecesi vardır. Aynı zamanda sevilen Raising Lifelong Learners blogunun kurucusudur.

Öğretmenler, veliler ve çocuklar için çok sayıda kitabın yazarı olan Colleen ebeveynlik, eğitim, üstün yetenekliler, uygulamalı eğitim ve oyunlar konusunda yazı yazmak ve konuşmalar yapmak için on yıldan uzun süre sürdürdüğü öğretmenlik mesleğini bırakmıştır. Gelecek programı hakkında daha fazla bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Coleen doğa yürüyüşlerini, toprakla oynamayı, okumayı, hayal kurmayı, oyun oynamayı ve dört harika çocuğuyla birlikte yapmak için eğlenceli etkinlikler ve bilimsel deneyler hazırlamayı sever. Evde eğitim üzerine plan yapmadığı bir maceradır ama her gün çocuklarıyla birlikte öğrenme fırsatına açıktır ve diğer ebeveynleri bunu yapmaya teşvik eder.

Çocukları ve harika kocasıyla birlikte keşfe çıktığı Erie Gölü kıyısı ile birçok parkın yer aldığı Ohio’nun kuzeydoğusunda yaşamaktadır. Ya da, oyun oynayan, uğur böceği yakalayan, peri bahçeleri yapan çocuklarını izlediği evinin bahçesinde olabilir.

Kendisini internette RaisingLifelongLearners.com adresinde, @ColleenKessler adıyla sosyal medyada bulabilirsiniz ve RaisingLifelongLearners.com/Contact adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Aynı yazarın diğer eserleri

Kapak Arka Bahçe Etkinlikleri

Arka Bahçe Etkinlikleri

Yıl: 2018
  EBEVEYNLERİNİZLE BİRLİKTE YAPABİLECEĞİNİZ MUHTEŞEM DENEYLER VE DOĞA ETKİ