Kargo ve Teslimat

  • Her gün saat 15.30’a kadar verdiğiniz siparişler stok durumuna bağlı; 1-5 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.) Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

 

  • Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 100 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Teslimat için özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle +90 216 489 84 08 ‘i arayarak iletişime geçiniz.

 

  • Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

 

  • Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

 

  • Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. (Havale/EFT)

 

  • Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

 

  • Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

 

  • Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Sepetinizi böyle bırakmıyordunuz, değil mi?

Alışveriş sepetinizi daha sonra saklamak için aşağıya bilgilerinizi girin. Ve kim bilir belki size tatlı bir indirim kodu bile göndeririz :)

Sepet
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0