Çocuklar İçin Yoga Kartları

 74,00

Bugün yoga, sadece yetişkinlere değil miniklere de hitap eden bir sistem haline geldi. Yoga merkezlerinde veya evlerde matlarını yere sermiş, bir gözetmen eşliğinde yoga yapan miniklere rastlamak mümkün. Çocuklarda stres kontrolü sağlayan, farkındalık düzeyini artıran ve konsantrasyonlarını yükselten yogayı miniklere sevdirmek artık çok kolay!

Siz de çocuğunuzun yogaya adım atmasını isteyen bir ebeveyn veya miniklere yoga eğitimi veren bir eğitmenseniz bu kartlar tam size göre!

Açıklama

Açıklama

Günümüzde yoga, sadece yetişkinlere değil miniklere de hitap eden bir sistem haline geldi. Yoga merkezlerinde veya evlerde matlarını yere sermiş, bir gözetmen eşliğinde yoga yapan miniklere rastlamak mümkün. Çocuklarda stres kontrolü sağlayan, farkındalık düzeyini artıran ve enerjilerini boşaltarak konsantrasyonlarını yükselten yogayı miniklere sevdirmek artık çok kolay!

Siz de çocuğunuzun yogaya adım atmasını isteyen bir ebeveyn veya miniklere yoga eğitimi veren bir eğitmenseniz bu kartlar tam size göre!

Yoga pozlarına verilen ad olan “asana” teriminden yola çıkılarak “Mini Asana” kartları olarak nitelendirilen bu set sayesinde, çocuklar, eğlenceli bir yolculuğa çıkacak. Eğitmen ve ailelerin gözetimi altında çocuklara yogayı sevdirecek ve hikayelerle öğretecek kartlarda sevimli illüstrasyonlar kullanıldı. 52 asananın yer aldığı kartların bir yüzünde duruşun detaylı açıklaması diğer yüzünde ise söz konusu hareketin Türkçe, İngilizce ve Sanskritçe isimleri bulunuyor. Kartlarda ayrıca, pozisyonlar miniklerin ilgisini çekmek adına hayvan dostları tarafından gösteriliyor.

Her biri özel olarak tasarlanmış ve bazı hareketler miniklerin seveceği şekilde Boray Pişkin Şen tarafından yeniden üretilmiş olan Mini Asana Kartları yogayı çocuklar için keyifli hale getirecek.

Çocuklar İçin Yoga Kartları” eğlenceli yapısıyla eğitmenlerin de zevkle kullanacağı araçlardan biri olacak. Çocuk yogası eğitmenleri renkli kartlar sayesinde yogayı çocuklar için hikayeleştirebilecek.

Ürün Bilgileri

Ek bilgi

Boyutlar 8.5 × 12 cm
Kategori

Fide Çocuk Serisi

Sayfa Sayısı

52

Yazar

Boray Pişkin Şen

Yıl

2020

ISBN

978-605-7764-33-1

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Çocuklar İçin Yoga Kartları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hoşunuza gidebilir…