Ekolojik Yaşam Rehberi (Ücretsiz)

 0,00

Hazır evdeyken yaşamınızı dönüştürmeye, yeni sürdürülebilir, ekolojik alışkanlıklar kazanmaya ne dersiniz?

Ekolojik Yaşam Rehberi kitabımızı, ilk olarak 2011 yılında kimyasallardan uzak, sürdürülebilir yaşam sürmek isteyenlere bir kılavuz olsun diye basmıştık. Yaşadığımız Korona salgını bu yöntemlere hepimizin ne kadar da ihtiyacı olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Ekolojik Yaşam Rehberi’ni, COVID-19 sonrası daha yeşil, sürdürülebilir dünya dileği ile siz okuyucularımızın ücretsiz erişimine açıyoruz.

Daha sürdürülebilir bir dünya dileğiyle…

Aşağıya tıklayarak kitabımızı indirebilirsiniz.

Ekolojik Yaşam Rehberi İndir 

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Yıldan yıla birikerek artan çevre sorunları, gezegenimizde telafisi çok zor hasarlar oluşturuyor.

Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bedenimize, çocuklarımıza ve evcil hayvanlarımıza gözle görünmeyen ancak uzun süreçlerde zararları ortaya çıkan tüketim alışkanlıklarımızın yerine, sağlıklı bir yaşamın rotasını çiziyor.

Selen Özarslan Aktar, daha Fransa’da lise eğitimini alırken ekolojik sorunlara ilgi duymaya başladı. ABD’de sürüdürdüğü üniversite eğitimi sırasında öğrendiklerini hayata geçirmeye başladı. Fransızca ve İngilizce yüzlerce makale ve kitabı tarayarak en doğru bilgiye ulaşmayı hedefledi. Okuduğu – öğrendiği her ayrıntıyı, her bilgi kırıntısını, önce kendisi denedi. Bir kereliğine değil, yazdığı her cümleyi önce kendi alışkanlığı haline getirinceye kadar denedi.

Elbiselerimize, yiyeceklerimize, kabımıza-kacağımıza kadar giren kimyasallar, sağlığımızı ciddi şekilde tehdit ederken, yaşadığımız kenti, ülkeyi ve dünyayı boğucu bir şekilde sarıyor. Çözümler her alanda aciliyet gösteriyor ama önce evimizden, kendi sokak kapımızdan başlamak gerekiyor. Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı.

Ürün Bilgileri

Ek bilgi

Kategori

Ekoloji Serisi

Yazar

Selen Özarslan Aktar

Sayfa Sayısı

144

Yıl

2011

ISBN

9789752498228

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ekolojik Yaşam Rehberi (Ücretsiz)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hoşunuza gidebilir…