İndirim!

Işıldayan Hayatlar

(4 müşteri incelemesi)

 20,00  15,00

Hayat denen senaryoda acıları, hüzünleri, kırgınlıkları ve hatta çok daha fenalarını yaşamış olabilirsin ama sanma ki yalnızsın bu hayatta, bu dünyada. Yardım sonsuz ve sınırsız ve belki de elinde tuttuğun bu kitapta. Hadi, başlayalım mı, birlikte bir yolculuğa?

Kategoriler:

Açıklama

Açıklama

Merhaba sevgili okuyucu,

Bu kitabı eline aldığın anda yüreğimden yüreğine bir köprü oluştu aslında, sevgi köprüsü.

Bu dünya dediğimiz geçici yuvamızda bir an için bile olsa göz göze gelemeyecek de olsak elini tutabilirim bu kitapla, sen de istersen ve izin verirsen yüreğinde bana.

Hayat denen senaryoda acıları, hüzünleri, kırgınlıkları ve hatta çok daha fenalarını yaşamış olabilirsin ama sanma ki yalnızsın bu hayatta, bu dünyada. Yardım sonsuz ve sınırsız ve belki de elinde tuttuğun bu kitapta. Hadi, başlayalım mı, birlikte bir yolculuğa? Bir derin nefes al ve hatırla! Sevgiyle yaratıldın sen ve şimdi vakit geldi özünle buluşmaya. Meseller kılavuzun olur, sen niyet ettiğin anda. Kal sağlıcakla, buluşuruz sayfaların arasında.

 

 
 

Ürün Bilgileri

Ek bilgi

Boyutlar 13.5 × 21 × 1.3 cm
Kategori

Güncel Serisi

Yazar

F. Ebru Tolan Karahasanoğlu

Sayfa Sayısı

144

Yıl

2018

ISBN

987-605-5895-53-2

İnceleme (4)

Işıldayan Hayatlar için 4 inceleme

 1. Banu peköz

  Her hikaye başka güzel. BAYILDIM.

 2. Cennet kepenek

  Çok hoşuma gitti. Başka başka kapılar açtı.

 3. Karin Alyanakziya

  Her hikaye, yürekte farklı bir noktaya dokunuyor. Ve ne ilginçtir ki, her hikaye farklı zamanlarda tekrar okunduğunda başka bir yüzünü gösteriyor. Düşündürücü, yüreklere dokunan bir kitap. Bakış açınızı değiştirmenize yol açıyor. Tam da ihtiyaç duyulan An’da.

 4. Özlem kaleli

  Sanki bana yazmış diyor insan, özellikle de meditatif bir halde açtığında, karşısına çıkan öyküde..Aynen kaleme alan sevgili Ebru’nun önerdiği gibi. Kendi özümüz ile buluşmak için, güvenli bir kaynaktan, çok kıymetli bir rehber, bir hediye. Nefes aldım, niyet ettim ve bir sayfa açtım ve karşıma çıkan öyküde yeniden kendimle muhabbete daldım. Sonsuz teşekkürler yazara. Ve gönülden tavsiyeler, yola olanlara. Sevgiyle.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.