İndirim!

İstanbul’un Balıkları

(1 müşteri incelemesi)

 34,00  25,50

Balıklar ve insanlar el ele verip boğazı çöpten kurtarabilecek mi? Boğazın masmavi suları Karadeniz’den Marmara’ya özgürce akabilecek mi?

Açıklama

Açıklama

İstanbul Boğazı yüzyıllardır binlerce masala ve hikâyeye ev sahipliği yaptı. Denizi, kuşları, balıkları ve kıyısında yaşayan sakinleri ona sevdayla bağlandı. Gün geldi korsanlar bastı, gün geldi fırtınalar yaktı yıktı.

Boğazda meltemin estiği, martıların uçuştuğu, balıkçıların koşturduğu yine sıradan bir gün. Fakat o da ne? Yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bir gemi kaza yapmış! Gemideki bütün çöp denize saçılıyor. Boğazın balıkları şaşkın ve çaresiz. Derken levreğin aklına insanlarla işbirliği yapma fikri geliyor ve macera başlıyor!

Balıklar ve insanlar el ele verip boğazı çöpten kurtarabilecek mi? Boğazın masmavi suları Karadeniz’den Marmara’ya özgürce akabilecek mi?

 

Ürün Bilgileri

Ek bilgi

Ağırlık 0.154 kg
Boyutlar 23.5 × 33 cm
Kategori

Fide (Çocuk)

Yazar

Meltem Ulu

Resimleyen

Marynel Camacho

Sayfa Sayısı

44

Yıl

2020

ISBN

978-605-7764-41-6

İnceleme (1)

İstanbul’un Balıkları için 1 inceleme

  1. Pınar Çakır

    Gerek insanın içini ısıtan çizimleriyle gerekse konusuyla denizlerin kirliliğine karşı farkındalık yaratacak çok güzel bir kitap.. Ayrıca dayanışma halinde olmaya da çok güzel bir örnek. Boyutu tam coçukların seveceği şekilde büyük boy basılmış. Sevgili Meltem Hanım’ın kalemine sağlık..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hoşunuza gidebilir…