3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 42,00.Şu andaki fiyat: ₺ 31,50.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler: , Etiketler:

Memleketim Üzerine

Kategoriler: , Etiketler:

Okurlarıyla birinci buluşmasından tam bir yıl sonra, ikinci buluşmasını da yine aynı yerde gerçekleştirdi Metin Atamer. "Memleketim Üzerine" de, okurlarını daha fazla bekletmeden, yine tam zamanında avuçlarınızdaki yerini aldı.

Metin Atamer, tümünün sonunu kendine özgü kullanımıyla noktaladığı "Hem Nalına Hem Mıhına" deyimini, tüm bu denemeleri bir araya getridiği bir edebi çatının adı yapmış ve kendi adıyla özdeşleşen bu deyişi ad olarak sectiği ilk kitabıyla ilk kez, geçen yıl tanışmıştı okurlarıyla. Metin Atamer, yazı dünyasının büyüleyici yörüngesindeki yerini aldığını kanıtlarcasına bir "sözünü yerine getirmek" sorumluluğuyla, ikinci kitabını da hazırladı.

Avuçlarınızdaki "Memleketim Üzerine", memleketimizin "siyahlı beyazlı mozaik tablo" yapısını çarpıcı bir anlatımla okurlara sunarken, bir başka açıdan değerlendirildiğinde ise, bir yazarın okuru karşısındaki "sözünü tutmak" sorumluluğunu yerine getirmiş olmanın belgesel bir kanıtıdır.

"Hem Nalına Hem Mıhına" kitabıyla geçen yıl okurlarına değişik bir beyinsel lezzet tattıran Metin Atamer, aynı "tad"ı bu yıl da tattırıyor ve... Bu son yapıtıyla ayrıca, gelecek yıl için de bir "buluşma"nın şimdiden ön haberini veriyor.

Ek bilgi

Boyutlar13,5 × 21 cm
KategoriGüncel
YazarMetin Atamer
Sayfa Sayısı160
Yıl2010
ISBN978-605-5895-16-7

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0