3 AL 2 ÖDE!

 165,00

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler: , Etiketler:

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in Konuşmaları

Kategoriler: , Etiketler:

Çin Komünist Partisinin 18. Ulusal Kongresinden bu yana, anahtar isim Xi Jinping'in bulunduğu ÇKP Merkez Komitesinin liderliği altında, Çin’e özgü büyük ülke diplomasisi sürekli olarak yeni gelişmeler elde edip yeni ufuklar açıyor.

Bir bütün olarak teorik sistemi; zengin uygulama içerikleri ve ayırt edici özellikleri oluşturuyor. Dış politikada Xi Jinping, eski ve çağdaş Çin şiirlerinden, yabancı şiirlerden, atasözü ve özdeyişlerden alıntı yaparak canlandırıcı dille Çin diplomasisindeki yeni kavramları, yeni fikirleri ve yeni stratejilerini açıklamak konusunda etkileyici ve derin bir izlenim bırakıyor.

Dilin gücüne dayanan bu kitap, Xi Jinping'in Çin diplomasisi üzerine derin ve özgün açıklamaları hakkında seçkin bir çalışmadır.

Okurların Xi Jinping’in diplomasisi düşüncesinin derin çağrışımlarını daha iyi anlamasını sağlayan iyi bir kaynak olabilen bu kitapla, Xi’nin dil anlatımının üst vizyonlu olmasının yanı sıra günlük hayatındaki yakınlığı ve cana yakınlık odaklı dilinin etkileyiciliğine de yakından tanıklık edilebilecektir.

Ek bilgi

Ağırlık0,442 kg
Boyutlar13,5 × 21 cm
KategoriEğitim
Şef EditörSu Ge
ÇevirenMinghua Xing
Sayfa Sayısı448
Yıl2022
ISBN978-625-7537-75-9

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0