3 AL 2 ÖDE!

 69,00

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler: ,

Dedemin Okulu

Kategoriler: ,

Küçükken bize ilham olan, davranışları ve sözleriyle bizi etkileyen biri ya da birileri mutlaka olmuştur. Bu yüzden “Büyüyünce kim olmak istersin?” sorusuyla çok karşılaşmışızdır.

Aras bu sorunun cevabını, “Toprak” kasabasında geçirdiği üç ayın sonunda artık bulmuştur. Onun ilham ağacı, dedesidir. Nasıl ki ağaçlar büyüyüp birbirinden lezzetli ve faydalı meyveler veriyorsa; Aras da tıpkı ağaçlar gibi, onların dalındaki meyveler gibi dedesinden öğrendikleriyle çevresine faydalı olmaya çalışır.

Aras ve dedesinin arasındaki muhteşem sevgi bağını keşfetmek isterseniz “Dedemin Okulu” sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. “Aras ve arkadaşları bu okulda, koskoca üç ay boyunca neler yaptı?” diye meraklanabilirsiniz. Bu merakınızı kitabın eğlenceli ve bilgilendirici sayfaları arasında gelin birlikte giderelim.

Kardelen Özdemir Dedemin Okulu’nda, çocukların “Ben nasıl biri olmalıyım?” yolculuğunda kendilerini daha iyi tanımaları için; doğayı, yeşili ve toprağı da merkeze alarak geleceğin ebeveynleri olacak çocuklara sesleniyor.

Ek bilgi

Boyutlar13,5 × 21 cm
Ağırlık50 gr.
Boyutlar13,5x21cm
KategoriFide (Çocuk)
YazarKardelen Özdemir
ResimleyenEbru Öztürk
Sayfa Sayısı64
Yıl2023
ISBN978-625-8309-64-5

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0