3 AL 2 ÖDE!

 106,50

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Mission Cheese
Kategoriler: ,

Göçebe Varlığın Çobanı

Kategoriler: ,

“Benim yol arkadaşım, sırdaşım, her şeyde gülünecek bir taraf bulabilen sorumluluk sahibi eşim, her zamankinden daha çok espri yaparak kızına belli etmemeye çalışsa da

ruhundaki yıkıntıları görebiliyordum. Üzgündü, kafasında bir sürü soru işareti vardı. İçinden sıyrılamadığı bir şey olmuştu ama belli de etmemeye çalışıyordu koca yüreklim. O hâlde, sahip olduklarımızı hatırlaması için onları en güzel şekilde sunmalıydım. Aklıma dışarıda usul usul yağan kar geldi.”

Göçebe Varlığın Çobanı, Pınar Eldem Çulhaoğlu’nun ikinci romanı. İlk romanı Nuh’un Lezzet Gemisi çok beğenilmiş ve okurlarından takdir toplamıştı. Yazar ikinci romanında çıtayı daha da yükseltiyor. Kitabında insan hayatını, kadınların iç dünyasını ve doğaya yeni bir perspektiften bakmamız gerektiğini ilmik ilmik örüyor. En kötü durumda bile sevgi, duyarlılık ve anlayışla her şeyin üstesinden gelinebileceğini, her zaman baştan başlama umudu olduğunu hatırlatıyor. Bir çırpıda okuyacağınız ama bitirdiğinizde durup düşüneceğimiz bir roman bu.

Ek bilgi

KategoriEdebiyat
yazarPınar Erdem Çulhaoğlu
yıl2022
ISBN978-625-8309-28-7

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0