3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 238,00.Şu andaki fiyat: ₺ 178,50.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Karıncalar
Kategoriler: , Etiketler:

Karıncalar

Güney Kore’de hazırlanan ve çizimleri usta bir ressamdan çıkan elinizdeki kitap, çocuklar bu göz alıcı küçük hayvanın dünyasını tanısınlar diye dilimize çevrildi. Nasıl yaşarlar, neden bu kadar çalışkanlar, aralarındaki görev dağılımı nedir ve daha pek çok sorunun cevabı bir araya toplandı.

Kategoriler: , Etiketler:

Karıncalar dünyanın en çalışkan hayvanlarıdır. Büyüleyici bir şekilde topluluk halinde ve müthiş bir uyum içinde yaşarlar. Kolonileri aynı yuvayı paylaşır. Yaz aylarında her yere yayılır ve bizler karıncayı incitmekten imtina ederiz.

Güney Kore’de hazırlanan ve çizimleri usta bir ressama ait olan bu kitap, çocuklar bu göz alıcı küçük hayvanın dünyasını tanısınlar diye dilimize çevrildi. Nasıl yaşarlar, neden bu kadar çalışkanlar, aralarındaki görev dağılımı nedir ve daha pek çok sorunun cevabı bu kitapta bir araya toplandı.

Merak duygusu çocuklarda elindeki öğrenmeye dair en önemli duygudur. Onu ne kadar çok tatmin ederlerse, kendi geleceklerine dair hayallerini gerçekleştirme ihtimalleri o kadar artar. Hayvanlarla ilgili kitapların, yeni bağlar kurmak, empati yeteneğini geliştirmek ve doğaya saygı duymak gibi olumlu yan etkileri vardır.

Çocukların yakınlarıyla birlikte okuyacakları, içinde gözlem ve uygulamaların bulunduğu Karıncalar kitabının birlikte okumak ve dışarı çıkıp, birlikte gözlem yapmak için ideal bir kitap olduğunu düşünüyoruz.

Ek bilgi

Ağırlık0,164 kg
Boyutlar18,5 × 25,5 cm
KategoriFide (Çocuk)
YazarJae Chun Choe
ResimleyenEun-Ok Kang
ÇevirenŞebnem Taylak
Sayfa Sayısı72
Yıl2021
ISBN978-975-2498-98-3

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0