3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 164,00.Şu andaki fiyat: ₺ 123,00.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler: , Etiketler:

Dinle

Kategoriler: , Etiketler:

"Sesin doğasına yakından bak. Daha derin bir bilinç ve varoluş hâline ulaşmak için sesin güçlü bir araç olduğunu fark et. Ve bil ki Ses Terapisi'nde şifa da sensin, şifacı da. Sadece dinle. Bedenin, zihnin ve ruhunla..."

 Gürültüsü dinmek bilmeyen şu dikkat dağıtıcı dünyamızda, sesin gücüyle dolu bir molaya davetlisiniz.

Sesle derin bağlar kuracağınız ve onun sınır tanımayan yeteneklerini keşfedeceğiniz Dinle sizi; bedeninize, zihninize ve ruhunuza hak ettikleri sükûneti, huzuru ve dengeyi kazandırmak için sesi nasıl kullanacağınızı öğrenmeye çağırıyor.

Ses Terapisti ve Meditasyon öğretmeni T. Can Camuzcu, sesin dönüştürücü potansiyelini geniş kitlelere tanıtmak için çalışmalar yapıyor ve ses deneyimleri sunuyor. Ses Terapisi hakkında yazılmış ilk Türkçe kaynak olma özelliğini de taşıyan bu rehberde Camuzcu, kendi ses hikâyesi ve deneyimlerinden hareketle; sesle şifanın kadim dilinden, bir Tibet Çanağı'nın nasıl çalınacağına kadar konuyla ilgili pek çok bilgiyi cömertçe paylaşıyor. Ayrıca kendi kendinize uygulayabileceğiniz, kolay ve herkes için uygun ses temelli çalışmalara da yer veriyor.

Dinle, yeni başlayanlar için giriş, çoktan keşfetmiş olanlar için hatırlatma niteliğinde.

Ek bilgi

KategoriSağlık
Boyutlar12,5x19,5 cm
YazarT. Can Camuzcu
Sayfa Sayısı152
Yıl2023
ISBN978-625-6813-15-1

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0