3 AL 2 ÖDE!

 139,50

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Dünya Senin Ellerinde
Kategoriler: , ,

Dünya Senin Ellerinde

Kategoriler: , ,

Öyle bir dönemdeyiz ki sürdürülebilir yaşama her zamankinden çok ihtiyacımız var. Nüfusu gün geçtikçe artan dünyamız yeni felaketlere gebe. Salgın, savaşlar, göçler, yoksulluk, biyoçeşitliliğin yok olması ve iklim krizi bize gelecekte neler yaşayabileceğimizin haberini veriyor.

Dünya Senin Ellerinde yazarları, ekolojik farkındalığı artırıp insanları harekete geçirmek için bir araya geldiler. Mevcut durumu değerlendirip geleceği tasarlamayı da görev bildiler.

Müberra Mızıkacı’nın editörlüğünde yaşam savunucuları, sürdürülebilirliğin çeşitli konularına dair fikir ve öngörülerini paylaşıyor. Küresel salgının hayatımızdaki yeri, gıda hakkı, toplumsal beslenme sistemleri ve mikroplastik gibi başlıklar “sürdürülebilirlik” odağında ele alınıyor.

Geleceği nasıl tasarlarız? Bu sorunun yanıtını birlikte arayacağız. Dünya her şeye rağmen bizimle ve bizden sonra var olacak. Daha azını isteyerek ve dünyaya verdiğimiz zararı azaltarak daha adil bir geleceği mümkün kılabiliriz.

Ekolojik yaşamın bir parçası olmak bizim ellerimizde, ve tabii “dünya” da öyle…

Ek bilgi

Boyutlar13,5 × 21 cm
KategoriEkoloji
EditörMüberra Mızıkacı
YazarlarMücahit Erakyol, Duygu Ağagündüz, Nejla Anul, Kübra Damla Ekenci, Z. Begüm Kalyoncu, Gizem Köse, Tuğba Küçükkasap Cömert, Meltem Şahinler Soylu, İrem Yakışıklı, Nihal Tunçer, Dilek Türközü, Damla İkbâl Ceyhan, Nihan Çakır Biçer, Merve Çapaş, Fatma Çevik, Derya Dikmen, Sedat Gündoğdu, Müberra Mızıkacı, Haluk Şener, Erkut Tutkun, Yiğit Ulukent, Ersin Yaman, Bahar Korçan
Sayfa Sayısı272
Yıl2022
ISBN978-625-7537-48-3

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0