3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 225,00.Şu andaki fiyat: ₺ 168,75.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Başka Bir Teknoloji Mümkün
Kategoriler: , Etiketler:

Başka Bir Teknoloji Mümkün

Alternatif Teknoloji Hareketi, Avrupa’da ilk sözlerini söylediğinde, şaşkınlık ve inkarla karşılandı. Kıtanın çeşitli köşelerine dağılmış dar bir çevre, ana akım teknolojinin ürettiği tehlikeleri anlatıyordu. Şaşkınlık ve inkar yerini sağduyuya bıraktığında, hareketin yaptığı eleştirilerinin süreç içinde ne kadar yerinde olduğu ortaya çıktı…

Kategoriler: , Etiketler:

Alternatif Teknoloji Hareketi, Avrupa'da ilk sözlerini söylediğinde, şaşkınlık ve inkarla karşılandı. Kıtanın çeşitli köşelerine dağılmış dar bir çevre, ana akım teknolojinin ürettiği tehlikeleri anlatıyordu. Şaşkınlık ve inkar yerini sağduyuya bıraktığında, hareketin yaptığı eleştirilerinin süreç içinde ne kadar yerinde olduğu ortaya çıktı.

Türkiyemiz pek çok konuda çağın gerisinde kalsa da, iş teknolojiye geldiğinde durum değişiyor. Genel eğilim teknolojinin bütün sorunlarımızı çözeceğine dair bir inanç oluyor. Peki bu doğru mu?

Tayfun Özkaya editörlüğünde, A'dan Z'ye teknoloji kavramı ve günlük hayattaki çeşitli kullanımlarımız üzerine düşünceleriyle öne çıkan yazarlar, meseleye eleştirel ve bir o kadar da yapıcı ve yaratıcı önerilerle yaklaşıyorlar.

Katkı veren yazarlar;
Adrian Smith, Baha Kuban, Beno Kuryel, Duygu Kaşdoğan, Jean Robert, Philip J. Vergragt, Özlem Özgöbek, Tayfun Özkaya

Ek bilgi

Ağırlık0,168 kg
Boyutlar13,5 × 21 cm
KategoriEkoloji
EditörTayfun Özkaya
Sayfa Sayısı198
Yıl2019
İlk Baskı Yılı2015
ISBN978-605-5895-61-7

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0