75,00

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Mission Cheese

Greta’s Voice

Türkçe Açıklama

Greta Thunberg, dünya liderlerine kafa tutan kız olarak biliniyor. İsveçli bu genç çocuk, iklim krizine karşı durmak için ne yapabilirim diye düşündü ve küçük bir adım attı. Odasında boyadığı bir pankartla İsveç Parlamentosu’nun önünde oturma eylemi yaptı. Şimdiyse dünya genelinde milyonlarca çocuğa ilham kaynağı olmuş bir isim.

Greta’nın bu ilham veren hikayesini basit bir İngilizce dille anlatan Greta’s Voice kitabı 6 yaş üstü çocuklarımız için uygun.

English Synopsis

In schools everywhere, children are asked what they want to be when they grow up, and people try to motivate them for future. For a long time, we have all been going through these processes, looking for answers to the question, “What do I want to do?”

Birkaç yıl önce Greta Thunberg adında bir çocuk büyümesini beklemeden ne yapacağına karar verdi ve harekete geçti. Onu harekete geçmeye iten sebep çok basitti. İklim değişikliği bir iklim krizine dönüşmüştü ve gücü elinde tutan yaşlılar hiçbir şey yapmıyordu. Bu yüzden çevreyi korumak için bir şeyler yapması gerekiyordu. Sık sık söylediği gibi, bunu isteyerek yapmadı. Greta'nın hikayesi gerçekten ilham verici ve dünyayı değiştirebilir.

Bu hikayeyi tüm çocuklara duyurmak ve gelecekle ilgili aynı duyguları paylaşmalarını sağlamak için bu kitabı hazırladık.

 

#iklim #iklimkrizi #greta #gretathunberg #çocukedebiyatı #çocukkitabı #sürdürülebilirlik #englishkidsbooks 

Ek bilgi

KategoriYabancı Kitaplar
AuthorGed Umlimi
IllustratorAmelina Jones
ISBN978-619-7558-02-9
Pages36
TypeKarton kapak
Dimensions25 x 33 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepetinizi böyle bırakmıyordunuz, değil mi?

Alışveriş sepetinizi daha sonra saklamak için aşağıya bilgilerinizi girin. Ve kim bilir belki size tatlı bir indirim kodu bile göndeririz :)

Sepet
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0