3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 324,00.Şu andaki fiyat: ₺ 243,00.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Mission Cheese
Kategoriler: , Etiketler:

Jivamukti Yoga

Açık Radyo söyleşisi için tıklayınız.

Kategoriler: , Etiketler:

“David ve Sharon çok büyük hocalar, kelimenin tam anlamıyla; birer rehber ve akıl hocası olarak hem sınırları zorluyorlar hem de ilham veriyorlar. Bu kitap, yoganın hayatı dönüştürme gücüne şahit olmanıza fırsat verecek.”

 Trudie Styler - Rainforest Foundation’ın Kurucu Ortağı

 “Sharon ve David yeni kitapları Jivamukti Yoga’da yoganın özünün şarkısını söylüyorlar. Yoga geleneğinden ödün vermemesine rağmen kitabı okumak şaşırtıcı bir şekilde kolay. Yaratıcı olma cesaretlerini, kendilerine özgü ve dâhiyane seslerini duyurmadaki cüretlerini bir solukta alkışlıyorum.”

 Rodney Yee

“Eğer Sharon ve David ile çalışacak kadar şanslı değilseniz, buna en yakın ikinci şey işte şimdi elinizde. Onların kendi felsefeleri ve yorumlarıyla dolu bir kitap. Bu kitapta ifade edilen bilgiler hem yol gösteriyor hem de ilham veriyor.”

 Willem Dafoe

“Sharon ve David bu kitapla harika bir hediye sunuyorlar: Bir taraftan yoganın istisnasız her şeyle; beden, zihin, sevgi dolu ruh, toplum, tüm varlıklar, Kutsal Öz ve kutsal insanla dönüştürücü bir bütünleşme olduğuna dair vizyonlarını paylaşarak yoganın dünyasını bugün için canlı kılacak şekilde anlaşılabilir ve ayakları yere basan bir şekilde bizlere açıyorlar.”

 Robert A. Thurman - Inner Revolution’ın Yazarı,

Tibet’in Ölüler Kitabı’nın Çevirmeni

 “Arındırıcı, özgürleştirici, canlandırıcı; en şefkatli ve bilgili gurulardan en şefkatli rehber. Saf neşeye giden yolda arapsaçı olmuş tüm uçları düzene sokuyorlar. Hayal edebiliyor musunuz: kendi içindeki en iyiyi ve hayattaki gizli mutluluğu keşfetmek isteyen herkes için aydınlanmanın kolaylaştırılmış hâli!”

 Ingrid Newkirk - People for the Ethical Treatment of Animals

 (PETA)’nın Kurucusu ve Yöneticisi

“David ve Sharon yogayı özgürleşme için öğretmeyi amaçlıyorlar, her yoldan; bu kitap da yogayı laf kalabalığının prangalarından kurtarmak için onların bir manifestosu.”

 Dr. Robert E. Svoboda -Tanınmış Ayurvedik Akademisyen ve En Çok Satanlar Arasında Olan Ayurveda: Life, Health and Longevity kitabının yazarı

Ek bilgi

Ağırlık280 gr.
Boyutlar19x23,5 cm
KategoriGüncel (Yaşam-sağlık)
YazarSharon Gannon - David Life
ÇevirenYeliz Utku Konca
Sayfa Sayısı336
Yıl2023
ISBN978-625-8309-23-2

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0