3 AL 2 ÖDE!

Orijinal fiyat: ₺ 248,00.Şu andaki fiyat: ₺ 186,00.

Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Mission Cheese
Kategoriler: , , Etiketler:

Sosyokrasi

Kategoriler: , , Etiketler:

Daha bütünleşmiş bir yaşam sürmek, birbirine daha bağlı bir toplum kurmak, ait olma ve uyum hissinin daha yüksek olduğu topluluklar yaratmak için ne yapmak gerekir?

Dinleme, katlım ve özgür iradenin olduğu ortak bir amaca yönelik çalışabilmemiz için zihinlerimizi ve kalplerimizi bağlayan bir yöntemi destekleyen araçlara ve sistemlere ihtiyacımız var.

Uygulamaya ihtiyacımız var. Bize zarar vermiş mesajları silmeye ve bizi birbirimize yeniden bağlayan öyküleri tekrar anlatmaya ihtiyacımız var. Düzenli uygulamalarla aramızdaki doku değişir. Bu uygulamalar becerilerimizi geliştirir ve dünyaya gerçek bir değişim katar.

Umuda ihtiyacımız var. Umut, dünyayı değiştirebilecek aracılar olduğumuz inancından gelir. Birlikte yakınımızdaki insanlara ve daha geniş anlamda bütün topluluğumuza, başka yerlere zarar vermeden hizmet edecek sistemler yaratabileceğimiz…

Beraber şarkı söylerken her birimizin sesi şarkıyı oluşturur. Her birimiz şarkının kendi payına düşen kısmını söyleriz ve birlikte tek bir bireyin başarabileceğinden çok daha güzel bir ses elde ederiz.

Sosyokrasi; dünyanın değişik coğrafyalarında bireylerin, toplulukların ve kurumların bir araya gelme ve yönetim biçimlerini değiştiriyor. Demokrasinin tartışıldığı, temsilin sorgulandığı ve teknoloji sayesinde her türlü yerel katılımın mümkün olduğu bu çağda,  sosyokrasi üzerine daha çok konuşmaya ihtiyacımız var.

 

Ek bilgi

Ağırlık300 gr.
Boyutlar16x24 cm
KategoriEkoloji
YazarlarJerry Koch-Gonzalez / Ted J. Rau
Sayfa Sayısı384
Yıl2023
ISBN978-625-8309-12-6

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepet0
Sepette Ürün Yok
Alışverişe Devam Et
0